Penzion Marianska Na Slunicku

* Penzion Na Slunicku ubytovanie MarianskaHorská chata Na Sluníčku Ubytovanie Mariánská Popis :
Chata turistickej kategórie ponúka ubytovanie vo viaclôžkových izbách. Horská chata Na slniečku je umiestnená v rekreačnej oblasti Mariánská (900 mnm), v Krušných horách, neďaleko kúpeľného mesta Jáchymova.

Mariánská sa nachádza 22 km od Karlových Varov a 7 km od Božieho Daru, uprostred hlbokých lesov a lúk. Kľudná lokalita, ideálne miesto pre milovníkov horských bicyklov, bielej stopy, zjazdového lyžovania či proste len na potulky čistou horskou prírodou.

Horská chata Na Sluníčku Ubytovanie Mariánská Ubytovanie :
Celková kapacita je 66 lôžok. Horská chata Na slniečku to je lacné ubytovanie študentského typu, so spoločným sociálnym zázemím, v 2 až 10 lôžkových izbách. Spoločenská miestnosť - jedáleň, TV, internet.

Horská chata Na Sluníčku Ubytovanie  Mariánská Stravovanie :
Polpenzia, po dohode je možná plná penzia, stravovací program pre detské zájazdy, špeciálne programy. Nefajčiarska reštaurácia s ping - pong, šípky, slnečnou terasou, vonkajším posedením, grilom a fajčiarskym kútikom.

Horská chata Na Sluníčku Ubytovanie Mariánska Služby
K dispozícii trezor, sauna, vnútorný bazén 2x3 m, spoločenská sála (cca 14 x 6 m) - je možné využiť aj ako telocvičňu. Detský kútik, ping - pong, šípky, biliard, bar, lyžiareň, miesto pre bicykle, 3 ihriská na malý futbal a pod. Parkovanie pri objekte aj pre bus a motorky.

Nový lyžiarsky vlek priamo na Mariánskej, 100 m od chaty, požičovňa bicyklov a snowboardov, 3 km vzdialený nový aquapark v Jáchymove! Ubytovanie s plnou penziou za priaznivé ceny - pre lyžiarske kurzy (2950 Kč / osoba / 7 nocí vrátane 5 dennej pernamentky) a školy v prírode (1280 Kč / osoba od pondelka do piatku).

Horská chata Na Sluničku Ubytovanie Mariánská aktivity :
Zjazdové lyžovanie, vlek pre začiatočníkov. Nad Mariánskou (cca 700 m od objektu) 5 zjazdových tratí s tromi vlekmi, umelé zasnežovanie, večerné lyžovanie. Skibus zdarma na Neklid a Klínovec. Sánkovanie, bobovanie, bežecké lyžovanie - Krušnohorská magistrála. Turistika, cykloturistika - značené cesty. Špecialita - zjazdová trať pre horské bicykle s lanovkou nad jazerom z Klínovce. Kúpanie - v Mariánskej rybník, prírodné kúpalisko (cca 6 km), malý bazén v objekte. Neďaleko je biatlonový areál so strelnicou. Horolezecká stena, tenisový kurt - možnosť zapožičania rakiet.

Horská chata Na Sluníčku Ubytovanie Mariánská doprava :
K horskej chate Na Slniečku sa dostanete autom, autobusom i vlakom - žst. Karlovy Vary a ďalej bus do Mariánskej.

Horská chata Na Sluníčku Ubytovanie Mariánská svadby :
Horské chaty na Mariánskej Vám ponúkajú možnosť usporiadať Vašu svadobnú hostinu. Profesionálny personál sa postará o to, aby tento Váš významný deň zostal nezabudnuteľný. Na želanie Vám pripraví aj grilovanie, ohňostroj atď Kapacita svadobných hostí je 100 miest. Ponúka aj svadobné ubytovanie vrátane jedinečného 4 m širokého novomanželského lôžka.
Penzion Marianska Na Slunicku - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Marianska Na Slunicku - hotel má reštauráciuPenzion Marianska Na Slunicku - k dispozícii letná terasaPenzion Marianska Na Slunicku - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Marianska Na Slunicku - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Marianska Na Slunicku - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Marianska Na Slunicku - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko

Penzion Na Slunicku ubytovanie Marianska Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Penzion Na Slunicku Petra Jilemnickeho 8 Marianska 36301 Czech Republic

E-mail: Penzion-Jachymov-Na-Slunicku@cz-hotel.eu